top of page
Crush_white.png

Szampon Crush

Nawilżający szampon, który zapewnia miękkie, lśniące i jedwabiste włosy, zapobiegając ich puszeniu się. Bio-inteligentna keratyna naprawia rozdwojone końcówki i najbardziej zniszczone obszary struktury powierzchniowej włosa. Szampon Crush uelastycznia włosy, ułatwia stylizację i zapewnia trwałą fryzurę z naturalną pełnią. Łagodne oczyszczanie.

Odżywka Crush

Nawilżająca i pielęgnująca odżywka zawierająca Bio-inteligentną keratynę, która nadaje włosom miękkość, połysk i gładkość bez ich obciążania. Zapobiega puszeniu się, ułatwia rozczesywanie i uelastycznia włosy. 

Wonder

CRUSH 

Maska Crush Wonder

Intensywnie nawilżający i pielęgnujący okład zawierający Bio-inteligentną keratynę, która nadaje włosom miękkość, połysk i gładkość bez ich obciążania. Zapobiega puszeniu się, ułatwia rozczesywanie i uelastycznia włosy. Optymalne wyniki w zaledwie 60 sekund. 

CRUSH 

Black

Black edition 1.jpg

Suchy szampon Crush

Szybko odświeżający i teksturyzujący suchy

szampon, który zapewnia objętość, matowe wykończenie i uczucie odświeżenia między kolejnymi myciami. Działa również naprawczo i ochronnie.

Lakier do włosów Crush

Szybkoschnący lakier do włosów o mocnym utrwaleniu i stonowanym wykończeniu. Odporny na wilgoć, długotrwały efekt.

Pianka Termoochronna  Crush

Termoochronna i pielęgnująca pianka, która zwiększa objętość i nadaje jędrność włosom. Do trwałych loków lub dodania objętości dla cienkich włosów. Tworzy naturalne poczucie kontroli.

Sand Texture Crush

Lekki pudrowy produkt do stylizacji włosów. Daje efekt suchego szamponu i wody morskiej. Nadaje się do zarówno krótkich, jak i długich włosów.

Wosk Wax Shape Wax  Crush

Wosk do stylizacji o średnim utrwaleniu i błyszczącym wykończeniu. Łatwy w użyciu i łatwy do spłukania.

Guma Gum Flex Crush

Guma włóknista do układania fryzury.

Mocne utrwalenie i półmatowe wykończenie.

Pasta Paste Matte Crush

Pasta o średnim utrwaleniu i półmatowym wykończeniu do układania włosów. Włosy zyskują teksturę i objętość.

bottom of page