top of page
Neccin_grey.png

dla wrażliwej skóry głowy, ze skłonnością do łupieżu

    Szampon przeciwłupieżowy Neccin 1

leczy dolegliwości skóry głowy i jest najczęściej kupowanym przez szwedzkie salony fryzjerskie szamponem przeciwłupieżowym. Ciągły rozwój serii Neccin ma na celu jeszcze lepsze zaspokojenie potrzeb klientów. Skład szamponu przeciwłupieżowego Neccin 1 został udoskonalony. Ma on teraz właściwości ochrone i zawiera wzmacniające białka roślinne zapewniające elastyczne, piękne włosy. Produkt jest niesamowicie delikatny oraz całkowicie pozbawiony parabenów i siarczanów. Firma Grazette of Sweden zachowała oczywiście unikalną mieszankę tenzydów znajdującą się w składzie szamponu, dzięki czemu seria Neccin okazała się niesłychanym sukcesem. Skład szamponu zapewnia redukcję suchości oraz podrażnienia skóry głowy działając przy tym kojąco. Neccin jest niezawodnym i bezpiecznym rozwiązaniem na problemy skóry głowy, zapewniając jednocześnie wysoką jakość pielęgnacji włosów. Twoje włosy będą zdrowe, lśniące i atrakcyjne, a Twoja koloryzacja pozostanie intensywna.

    Szampon Neccin 2

Dandruff Protector

Szampon dbający o zdrową skórę głowy. Delikatny, nie powoduje podrażnień i jest bezpieczny dla koloru włosów farbowanych.

SPSÓB UŻYCIA:

Wmasować w mokre włosy i pozostawić na 2-3 minuty, po czym delikatnie spłukać. Do i użytku codziennego. Zalecamy stosowanie razem  z odżywką Neccin 3 dla uzyskania najlepszego rezultatu.

    Odżywka Neccin 3

Dandruff Protector

Zmniękczająca odzywka do włosów ułatwiająca czesanie i układanie włosów oraz dbająca o zdrowie skóry głowy. Pozostawia włosy gładkie i  mocne.

SPOSÓB UŻYCIA

Wmasować w wilgotne włosy i pozostawić na 1-2 minuty, po czym delikatnie spłukać.

    Szampon Neccin 4

Sensitive Balance

Zbalansowany szampon dla wrażliwej i suchej skóry głowy. Nawilża ją, a włosy stają się piękne i błyszczące.

1NECCIN 134.jpg
bottom of page